ققنوس؛ پلتفرم هوشمند سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌های دیجیتال

direct

با کیف توکن ققنوس نبض سرمایه‌گذاری در دستان شماست.

kuknos

شبکه ققنوس اولین و بزرگ‌ترین زیرساخت دفترکل توزیع‌شده (DLT) در ایران است که توسط بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پارسیان و پاسارگاد و شرکت‌های توسن و ققنوس ایجاد شده و مجوز پلتفرم را از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرده است؛ این پلتفرم به‌عنوان زیرساخت مدیریت ثروت خرد، امکان توکنیزه‌سازی دارایی‌های ارزشمند را در قالب واحدهای کوچک و قابل‌خرید برای تمامی اقشار جامعه را فراهم کرده تا تمام افراد، سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش پول را با خرید دارایی‌هایی همچون طلا، الماس و ملک تجربه کنند.

kuknos

با کیف توکن ققنوس خیلی ساده و سریع با هر مقدار سرمایه از هزار تومان تا یک میلیارد تومان و بدون نیاز به دانش خاصی می‌توانید وارد دنیای دارایی‌های دیجیتال با پشتوانه واقعی شوید؛ همین حالا، با نصب کیف توکن ققنوس، 3 توکن پیمان به ارزش 3 سوت طلا 24 عیار دریافت کنید!

kuknos

توکن پیمان

توکن پیمان؛ زرق و برق طلا در دنیای دیجیتال

توکن پیمان، توکن پایه شبکه ققنوس با پشتوانه دارایی‌های مورد تایید بنیاد ققنوس به ارزش یک سوت طلای 24 عیار بوده که بازخرید آن توسط تمامی میزبانان تضمین شده است؛ کارمزد بازخرید (فروش) توکن پیمان فقط 1 درصد و ثبت درخواست بازخرید در هر لحظه شبانه روز قابل انجام است.

دریافت سپیدنامه پیمان
kuknos

توکن الماس DAYADIAMOND

فرصت سرمایه‌گذاری مطمئن و سودآور در بازار الماس

توکن دایادایموند با پشتوانه الماس، ابزاری برای سرمایه گذاری با پول‌های خرد در بازار الماس به عنوان دارایی ارزشمند برای تمامی اقشار جامعه است.

دریافت سپیدنامه دایادایموند
kuknos

توکن املاک

خرید خانه دیگر رویا نیست!

با کمتر از 10 میلیون تومان در بازار املاک سرمایه‌گذاری کنید؛ به زودی ....

kuknos

توکن الماس A101

سرمایه‌گذاری ارزشمند

توکن الماس A101 با پشتوانه الماس، راهکاری نوین برای بهره‌مندی از فرصت ارزشمند سرمایه‌گذاری در بازار الماس با ریسک پایین است که قابلیت بازخرید مستقیم دارد.

دریافت سپیدنامه الماس A101
mehr

توکن خیریه مهرآفرین

فناوری در خدمت کار خیر

توکن مهرآفرین شیوه‌ای شفاف و نوین برای اهدای کمک مالی به موسسه خیریه مهرآفرین برای حمایت از زنان و کودکان بدسرپرست آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا است که مبلغ کمک توسط شرکت ققنوس دو برابر می‌شود.

دریافت سپیدنامه مهرآفرین
kuknos

توکن آبپارس

سهمی برای آبادانی ایران

توکن ‌آب‌پارس، بخشی از سهام شرکت تعاونی آب‌رسانی فلات مرکزی پارس است، این مجموعه در زمینه شیرین‌سازی آب دریای عمان فعالیت می‌کند.

دریافت سپیدنامه آبپارس
kuknos

توکن Mobile10

اعتباری برای همه اپراتورها

توکن شارژ MOBILE10، اعتباری 10 هزار تومانی با قابلیت استفاده در تمام اپراتورهای تلفن همراه از جمله همراه اول، ایرانسل و رایتل است.

دریافت سپیدنامه Mobile10

با هر مقدار سرمایه میزبان شما هستیم!


مشاهده سایر توکن‌های شبکه ققنوس و دریافت سپیدنامه

Kuknos

کیف توکن ققنوس را دانلود کن

دانلود نسخه اندروید

Bazar Google Play Google Play Myket

دانلود نسخه آی‌اواس

Sibirani Sibapp Anardooni Sibche

دانلود نسخه دسکتاپ

Windows Windows Mac Linux